PIAN

Trofeul “Dan Mizrahi”  – NIL MLADIN

Premiul Special George Gershwin –  Andreas Iliuta

Premiul Special de virtuozitate – Ionut Diaconu

Premiul Special UCIMR – Anastasia Tarus

Premiul special Ilinca Dumitrescu – Ariana Parvulescu

Premiul special pentru promovarea creatiei romanesti – Gabriel Gitan

Premiul special al Istitului de Arte – Ana Maya Brumar

PROFESIONISTI

Cat. A

Premiul I –

Premiul al II- lea –

Premiul al III-lea – Dragos SINGEAP

Mentiune – Nectarie POPA

Cat. B

Premiul I –

Premiul al II-lea – Ariana Georgiana PARVULESCU

Premiul al III-lea – Eluryn CUTOVA, Theodora Maria CALOIANU

Mentiune – Rares DARABAN, Mara DARABAN, Alecsandro David MIU

Cat. C

Premiul I – Darius ZORILA

Premiul al II-lea – Ansatasia TARUS

Premiul al III-lea – Irina ARNAUTU, Inya CUTOVA

Mentiune – Maria, Bianca GUSA, Maria SAILA

Cat. D

Premiul I –

Premiul al II-lea – Mihnea Viorel BERILA, Carolina CIUNTU, Maria Louisa van STADEN, Petru Alexandru BURCEA,

Premiul al III-lea – Iosif MIREA, Rodica Antonia TASU, Marilena IVANOV – VORONENKO, Carina Elena TANASE

Mentiune – Sabina TOMULESCU, Elena Maria CHISELENCO, Ema DARABAN, Cristina Maria BADITA

Cat. E

nu au fost concurenti

Cat. F

Premiul I -Gabriel Andrei Fabiani PRCSINA

Premiul al II-lea – Denis Gabriel IONITA, Andra Maria PETRE

Premiul al III-lea –

Mentiune – Remus gabriel Dimitrie STEFANESCU, Rebecca Marinof GHIONEA, Bianca STANESCU, Cristina Catinca NISTOR

Cat. G

Premiul I – Nil MLADIN

Premiul al II- lea – Gabriel GITAN, Cristina Lucia IORDACHE, Maria Gabriela STRECHE, Andreas ILIUTA, Ionut DIACONU,

Premiul al III-lea – Stefan Cosmin HULUPTUC, Marius BOLDEA

AMATORI

Cat. A

Premiul I –

Premiul al II- lea – Aysel BEROS CONTRERAS

Premiul al III-lea – Miria BURLACU, Nicolae Viorel ILIE, Alexey KHEGAY

Cat. B

Premiul I –

Premiul al II-lea – Irina NISTOR, Alina KHEGAY

Premiul al III-lea – Cristina DAN

Cat. C

Premiul I –

Premiul al II-lea – Justin Teodor PURNICHI BANU, Iarina TEODORESCU, Darius  POSTELNICESCU

Premiul al III-lea – Daria Catalina POPA

Cat. D

Premiul I – Madalina Ecaterina Ioana MANGU

Premiul al II-lea –

Premiul al III-lea –

Cat. E

Premiul I –

Premiul al II-lea – Natalia RAT

Premiul al III-lea –

Cat. F

Premiul I – Xenia BOHAN

Premiul al II-lea –

Premiul al III-lea –

Cat. G

Premiul I – Ana Maya BRUMAR

Premiul al II-lea -Emanuela IONITA, Stefan Andrei ISTUDOR, Isabelle STEFAN

Premiul al III-lea – Theodor RACOREAN

Parteneri

LOGOPMB-1
ccpb-logo
provalores-logo2
ucimr-logo
logo-partener
xcmusic-logo

Parteneri media

rrm-logo
rrc-logo
observator-cultural-logo
bucuresteni-logo
adc-logo
roportal-logo
radio-trinitas-logo
romania-pozitiva-logo
artinde
historia
jmm-logo
cal-evenimente-logo
modernism
uzp
rotund
dcnews