Ziua I – Miercuri 31 octombrie 2018 – PIAN

10:00- 10:30 – Acomodare Categoria A

Cat. A – ora 10:30

1.Victor Gabriel ANTONESCU

2.Matei Cristian LABUNT

3.Iosif Matei MIREA

4.Sabina Maria SUCIU

11:10 -12:00 – Acomodare Categoria B

Cat. B – ora 12:00

1.Vlad CIOCOIU

2.Maream EHSAN

3.Alexandru Stefan PLACINTA

4.Fabiani Gabriel Andrei PRCSINA

5.Stefan PRETULEAC

6.Frederick Ion van STADEN

13:00 -14:00 – Acomodare Categoria C

Cat. C – 14:00 – 16:00

1. Csilla Nagy BORDOS

2.Teodora Cristina GARBEA

3.Gabriel GITAN

4.Maria IONEL

5.Lucia Cristiana IORDACHE

6.Maria MARGINEANU GAVRILESCU

7.Iulia Magdalena TOMA

8.Diana VORONETSKAYA

Ziua II – Joi 1 noiembrie 2018

INSTRUMENTE DE SUFLAT

10:00 – 10:30 Acomodare Categoria A

Cat. A – 10:30 – 11:30

1.Timea BORBIRO – flaut

2.Mihai GHEBAURA -trompeta

3.Beniamin Glenn MUTASCU – trompeta

4.Ana Carina NICULAS – flaut

5.Boroka PALFI – flaut

6.Alexandru SCROB – trompeta

11:30 -12:15 Acomodare Categoria B

Cat. B – 12:15 -14:15

1.Carina Gianina BOANTA – flaut

2.Paul GROSAR – trompeta

3.Iuliana Nicoleta IORDACHE – flaut

4.Florin LEONTE – flaut

5.Ana LIPCEANU – flaut

6.Mirel Alexandru LITA – trombon

7.Georgiana MIHAILA – flaut

8.Maria NECHITA – flaut

9.Irina Laura SUCEVEANU – flaut

Ziua III – Vineri 2 noiembrie 2018 – INSTRUMENTE CU CORZI

10:00-10:20 – Acomodare Categoria A instrumente cu corzi

Cat. A 10:20 – 10:40

1.Catalin ADVAHOV – vioara (Republica Moldova)

2.Damian Radu FLORESCU –  vioara

10:40 – 11:00 Acomodare Categoria B instrumente cu corzi

Cat. B 11:00 – 11:40

1.Sofia Ioana BLANDU – violoncel

2.Adriana Mihaela PIERSINARU – viola

3.Valentin Dimitrie SIMION – violoncel

4.Alexandru SPINU – viola

11:40 -12:15 -Acomodare Categoria C instrumente cu corzi

Cat. C 12:15 -13:45

1.Andra Lucia ANDREI – vioara

2.Andrei Luca MARACINE – vioara

3.Victor Bogdan SANDU – violoncel

4.David Cacso SOMA – violoncel

5.Salome TORGE – vioara

13:45 – 14:45 – Acomodare Canto

CANTO CLASIC 14:45 – 16:15

1. Denisa Geanina BADAI

2.Diana BILCU

3. Camelia CUZUB

4. Anastasia GHITA

5. Miruna IANCU

6. Dariana Elena JURJUT

7.Pal Karoly JUHASZ BOYLAN

8.Andreea MARIN

9.Alexandru Constantin MATEI

10.Ligia Denisa Alexandra TIPONUT

GALA LAUREATILOR – Premiile I si castigătorii trofeelor – ora 17

Parteneri

LOGOPMB-1
ccpb-logo
provalores-logo2
ucimr-logo
logo-partener
xcmusic-logo

Parteneri media

rrm-logo
rrc-logo
observator-cultural-logo
bucuresteni-logo
adc-logo
roportal-logo
radio-trinitas-logo
romania-pozitiva-logo
artinde
historia
jmm-logo
cal-evenimente-logo
modernism
uzp
rotund
dcnews